User Default Page (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Message
ne: सन्देश

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: About
ne: बारेमा
