User Default Page (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Login
pl: Zaloguj

en: Message
pl: Wiadomość

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: User
pl: Użytkownik

en: Roles
pl: Role

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Redirect to URL
pl: Przekierowanie pod adres URL

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: About
pl: O stronie
