User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: User
ast: Usuariu

en: Logout
ast: Zarrar sesión
