User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Redirect to URL
bo: དྲ་གནས་འདི་ལ་བསྐྱར་དུ་སྒྲིག་པ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
