User Default Page (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Login
is: Innskráning

en: Message
is: Skilaboð

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Logout
is: Útskrá

en: Redirect to URL
is: Áframsenda á vefslóð

en: About
is: Um
