User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Redirect to URL
kk: Қайта бағыттау URL-і
