User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Logout
km: ចេញ

en: Redirect to URL
km: ប្តូរទិស​ទៅ​ URL

en: About
km: អំពី
