User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: User
lv: Lietotājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Logout
lv: Iziet

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Redirect to URL
lv: Novirzīt uz URL

en: Usage
lv: Izmantošana

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: About
lv: Par
