User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: edit
ta: தொகுக்க

en: User
ta: பயனாளர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
