User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge
