User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Login
el: Είσοδος

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Redirect to URL
el: Ανακατεύθυνση σε URL

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
