User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан
