User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: User Role
ps: غړي نده (رول)

en: About
ps: په اړه
