User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Login
ru: Логин

en: Message
ru: Сообщение

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: User
ru: Пользователь

en: Roles
ru: Роли

en: Logout
ru: Выход

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Redirect to URL
ru: Перенаправить на URL

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: Installation
ru: Установка

en: Usage
ru: Использование

en: User Role
ru: Пользовательская роль

en: About
ru: Информация
