User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: User
sk: Používateľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Redirect to URL
sk: Presmerovať na URL

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
