User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Message
ta: செய்தி

en: Weight
ta: எடை

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Redirect to URL
ta: தொடுப்புக்கு வழிமாற்று

en: User Role
ta: பயனர் பாத்திரம்

en: About
ta: பற்றி
