User Default Page (8.x-2.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Roles
be: Ролі

en: Logout
be: Выйсці

en: Redirect to URL
be: Перанакіраваць на URL

en: About
be: Аб
