User Default Page (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Message
is: Boð

en: Weight
is: Vekt

en: edit
is: broyt

en: User
is: Brúkari

en: Roles
is: Leiklutir

en: Redirect to URL
is: Vis víðari til leinki

en: About
is: Um
