User Default Page (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Redirect to URL
hy: Վերահղում դեպի URL
