User Default Page (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Login
ja: ログイン

en: Message
ja: メッセージ

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Logout
ja: ログアウト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Redirect to URL
ja: URL にリダイレクト

en: Installation
ja: インストール

en: Usage
ja: 使用方法

en: User Role
ja: ユーザーの役割

en: About
ja: アバウト
