User Default Page (8.x-2.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز
