User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች
