User Default Page (8.x-2.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Redirect to URL
eo: Alidirektu al URL
