User Default Page (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Logout
et: Logi välja

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Redirect to URL
et: Suunamine teisele aadressile

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: About
et: Programmist
