User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: User
gl: Usuario/a

en: Logout
gl: Saír

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Redirect to URL
gl: Reenviar a unha URL

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
