User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Message
hi: संदेश

en: Weight
hi: मान

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Redirect to URL
hi: यूआरएल पर रीडायरेक्ट

en: Installation
hi: स्थापना

en: About
hi: के बारे में
