User Default Page (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
