User Default Page (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Roles
mn: Үүргүүд
