User Default Page (8.x-2.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: About
my: အကြောင်း
