User Default Page (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Login
oc: Identificant

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Logout
oc: Sortir

en: Redirect to URL
oc: Redireccion cap a una URL

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
