User Default Page (8.x-2.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
