User Default Page (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Actions
pt: Ações

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Message
pt: Mensagem

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: User
pt: Utilizador

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Redirect to URL
pt: Redirecionar para URL

en: About
pt: Sobre
