User Default Page (8.x-2.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Login
se: Logge sisa

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: Logout
se: Logge eret

en: About
se: Birra
