User Default Page (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
