User Default Page (9.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: Roles
bg: Роли

en: Redirect to URL
bg: Препати към URL
