User Default Page (9.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: About
gu: વિશે
