User Default Page (9.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Login
hr: Prijava

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Logout
hr: Odjava

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Redirect to URL
hr: Preusmjeri na URL

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
