User Default Page (9.0.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Redirect to URL
hu: Átirányítás egy webcímre

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: Installation
hu: Telepítés

en: Usage
hu: Használat

en: User Role
hu: Felhasználói szerepkör

en: About
hu: Leírás
