User Default Page (9.0.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Message
id: Pesan

en: Weight
id: Bobot

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Redirect to URL
id: Alihkan ke URL

en: Installation
id: Pemasangan

en: Usage
id: Penggunaan

en: User Role
id: Peran Pengguna

en: About
id: Tentang
