User Default Page (9.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Roles
ka: როლები

en: Logout
ka: გამოსვლა
