User Default Page (9.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: About
ku: دەربارە
