User Default Page (9.0.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Message
pt: Mensagem

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Rótulo

en: User
pt: Usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: Logout
pt: Sair

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Redirect to URL
pt: Redirecionar para a URL

en: User Roles
pt: Papéis de Usuário

en: Installation
pt: Instalação

en: Usage
pt: Uso

en: User Role
pt: Papel do usuário

en: About
pt: Sobre

en: Select User
pt: Selecionar Usuário

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
