User Default Page (9.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
