User Default Page (9.0.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Login
sr: Пријављивање

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге
