User Default Page (9.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Login
ug: كىرىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: About
ug: ھەققىدە
