User Default Page (9.0.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Login
fr: Identifiant

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Roles
fr: Rôles

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Redirect to URL
fr: Redirection vers une URL

en: User Roles
fr: rôles utilisateur

en: Usage
fr: Utilisation

en: User Role
fr: Rôle utilisateur

en: About
fr: À propos

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
