User Default Page (9.0.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Logout
jv: Metu

en: Redirect to URL
jv: Alihna marang URL

en: About
jv: Ngenani
