User Default Page (9.0.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: About
te: గురించి
