User Default Page (9.0.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Logout
ar: خروج

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Redirect to URL
ar: وجّه إلى مسار

en: User Role
ar: دور المستخدم

en: About
ar: حول
