User Default Page (9.0.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Redirect to URL
az: URL-ə yönləndirin

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu

en: About
az: Haqqında
